TURNAJ V MODRANKE

Šachový turnaj v Rapid šachu 12/2018

Na šachovom turnaji v Modranke sa zúčastnili aj šachisti z Cífera. Michal Stanko sa umiestnil vo svojej kategórii na 3 mieste a získal okrem diplomu aj pohár za umiestnenie. Filip Zelenský sa umiestnil na 7 mieste a Andrej Zelenský na 22 mieste z cca 90 štartujúcich šachistov. Okrem detí sa turnaja zúčastnili aj dospelí. Im sa tiež darilo, nakoľko v silnej zostave hráčov sa Miloš Šarmír umiestnil na krásnom 2 mieste. Získal diplom a pohár. V súťaži škôl kde bola podmienka účasti maximálne troch hráčov za každú základnú školu naše deti získali 2 miesto a tak okrem diplomov aj strieborné medaile. Diplom sa nachádza v základnej škole v Cíferi. Napokon vecnú cenu dostal každý účastník turnaja.